در باره رد صلاحیت ها و مذاکرات هسته ای

سوال اول : ارزیابی شما از عملکرد شورای نگهبان در مورد بررسی صلاحیت کاندیدای هر دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری چیست ؟

پاسخ : بنده در جایگاه شورای نگهبان نیستم و در مصاحبه هایی که با روزنامه ها انجام داده ام برای رقبا مخصوصا رقبایی که در دوره های قبل رد صلاحیت شده بودند آرزوی کردم که تایید صلاحیت بشوند و در صحنه حضور داشته باشند تا با هم رقابت سالم داشته باشیم .

سوال دوم : نظر شما در مورد مذاکرات هسته ای انجام شده و برنامه برجام چیست ؟

مذاکرات هسته ای در واقع یک پیروزی برای نظام به حساب می آید که این پیروزی به دست توانمند فرزندان انقلابی این کشور صورت گرفته و ما این پیروزی را به ملت ، دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می کنیم .

سوال سوم : نظرتان در مورد هجوم به سفارت عربستان و سفارت انگلیس و همچنین هجوم به آقای مطهری در شیراز یا در ابعاد هنری حمله به خانم معتمد آریا و اقدام های مشابه چیست ؟

بنده به نوبه ی خودم تاکید بر قانون مداری و انضباط سیاسی مخصوصا در عرصه ی روابط دیپلماتیک را دارم و این عرصه عرصه ی بسیار حساسی است و باید دقت زیادی در این عرصه شود ، به صورت کلی هجوم در ذات خود محکوم به شکست است و منطق ، مشی سیاسی و فرهنگی ما بر گفتمان است و اساسا گفتمان است که ما را در رسیدن به اهداف سیاسی و فرهنگی کمک می کند .