کنترل قاچاق برای تقویت تولید

تقویت تولید با کنترل ورود کالای قاچاق ممکن می شود/انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی

سرویس اقتصادی
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی گفت: ورود کالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی در کشور شده است.

ولی داداشی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص مسائل اقتصادی کشور گفت:در خصوص اقتصاد درون زا باید در کشور بیشتر کار شود و به مسائلی مانند جلوگیری از ورود کالای قاچاق بیشتر رسیدگی شود.

نماینده مردم آستارا درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:ورودکالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی شده است،بنابراین باید تدبیری برای کنترل جدی قاچاق اندیشیده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:باید تولیدات درون زا افزایش یابد و تولیدات درون زا تقویت شد و از صادرات کشور حمایت شود.

لزوم تقویت تولید درون زا

داداشی ادامه داد:باید توجه داشت دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی عملکرد مناسبی نداشته،این درحالی است که از عوامل تقویت صادارت کشور، ارائه مشوق های صادراتی است.

نماینده مردم آستارا در دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: برای تحول تولید داخلی باید بخش صادرات در عمل تقویت شود و در این راستا باید تصمیماتی اتخاذ شود که همه ی جوانب اقتصادی سنجیده شود که در صورت انجام این مهم، رشد اشتغال زایی حاصل خواهد داشت./

پایان پیام

خبرگزاری خانه ملت

زمان انتشار: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸

لینک منبع: http://www.icana.ir/Fa/News/300252