تماس

دفتر آستارا

نشانی: گیلان، آستارا، خیابان حکیم‌نظامی غربی، ساختمان دکتر یزدانی، طبقه اول
تلفن:  44817243-013 و 44817242-013
نمابر:  44817244-013


دفتر لوندویل

تلفن: 44862010-013     نمابر: 44862010-013


پیامک:
ایمیل: info@validadashi.com

این صفحه و فرم تماس برای ارتباط مستقیم (پیشنهاد، سؤال، انتقاد و شکایت) با اینجانب ولی داداشی است، تا در حد امکانات و اختیارات قانونی، پیگیری و رسیدگی نمایم. 
در صورت لزوم می توانید صفحه اسکن شده نامه یا مدارک لازم را به صورت فایل پیوست، از این فرم، ارسال فرمایید.
از حسن نظر و اعتماد شما تشکر می کنم.

مشخصات شما (فرستنده پیام)

 

موضوع و متن پیام

 

اعتبار سنجی

 
  • فقط شبکه‌های اجتماعی فهرست‌شده در این سایت، متعلق به اینجانب هستند و با نظارت مستقیم من اداره می شوند. لذا هر گونه پروفایل و صفحه شبکه اجتماعی اینترنتی و کانال و کاربران شبکه های اجتماعی موبایلی با عنوان اینجانب، هیچگونه وجاهت قانونی و رسمیت ندارد.
  • سایت validadashi.com دارای چند آدرس ایمیل برای امور گوناگون (مانند دریافت پیشنهادات، سوابق کاری، ایده ها و پروژه ها و …) است و فرم هایی که شما تکمیل و ارسال می نمایید به این ایمیل ها فرستاده می شود و توسط مسئول دفتر اینجانب با رعایت اصول محرمانگی به دست من می رسد؛ لیکن هیچ کدام از ایمیل‌های مذکور برای تماس با مخاطبان استفاده نمی شوند و

در تماس های ایمیلی با شما،فـقـط و فـقـط از آدرس info@validadashi.com استفاده خواهد شد

که با نظارت و تأیید مستقیم اینجانب این مکاتبات انجام می شود. لذا اگر از آدرس های ایمیل مشابه به نام این جانب در سرویس دهنده‌های دیگر مانند یاهو، جیمیل، مایکروسافت و امثالهم، پیامی دریافت کردید، سریعا از طریق همین فرم تماس، آدرس مذکور و محتوای ایمیل را برای ما ارسال فرمایید، تا از سوءاستفاده‌ها جلوگیری شود. 

  • مکاتبات و پیام های شما، پس از بررسی و طبقه بندی، ثبت می شوند و در صورت لزوم، شماره و تاریخ ثبت آن جهت پیگیری بعدی به اطلاع شما خواهد رسید. 
  • فقط شماره تلفن و موبایل و نمابر اعلام شده در صفحه تماسِ سایت validadashi.com برای ارتباط تلفنی، نمابر یا پیامکی با مراجعان محترم استفاده می شود. بنابراین هر گونه تماسی از شماره های متفرقه فاقد اعتبار خواهد بود.
  • ارسال پیامک برای اطلاع رسانی های اختصاصی (مثلا اعلام ثبت یا نتیجه نامه‌)  فـقـط و فـقـط با شماره پیامک های اعلام شده در صفحه تماس سایت validadashi.com خواهد بود.
  • من هیچ واسطه ای، اعم از اشخاص عادی و مستقل، یا کارمندان ارگان های دولتی و خصوصی برای تماس با مردم و مراجعان یا ارسال و دریافت مدارک و مبالغ، ندارم. تمامی ارتباطات کاری من به صورت رسمی و مکتوب و از طریق دفتر خواهد بود.
    بنابراین هر شخصی که به صرف حضور در مجاورت من، تماس مستقیم تلفنی با من اتصال و دوستی در شبکه های اجتماعی، مدعی ارتباط نزدیک با اینجانب باشد و مدارک یا مبالغی را بدون ثبت و ضبط، در خارج از دفتر اینجانب، دریافت کند، اعتبار ندارد.
  • از تمامی شما مردم شریف آستارا خواهشمندم، در صورتی که با افراد یا تماس هایی مواجه شدید که خلاف شیوه مقرر، از اعتماد شما سوءاستفاده کنند، سریعا جهت پیگیری با ذکر مستندات، از طریق همین صفحه ی تماس سایت validadashi.com به من اطلاع دهید.

با تشکر و تقدیم احترام

ولی داداشی